Вакцинація від COVID-19: подано заявку на реєстрацію вакцини Pfizer

17 лютого 2021 о 10:34
478

16 лютого 2021 р.  Україна отримала заявку на реєстрацію третьої вакцини для профілактики коронавірусної хвороби під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Відповідні документи подала компанія Pfizer.

Відповідно до статті 9 Закону України про «Лікарські засоби», Постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2021 р. № 95 вона була оперативно зареєстрована цьогож дня передана до Державного експертного Центру МОЗ України для здійснення експертної оцінки (співвідношення користь/ризик та перевірки реєстраційних матеріалів).

Коментар Максима Степанова

«До «Єдиного вікна» Міністерства охорони здоров’я України подана заява про державну реєстрацію вакцини Комірнаті/Comirnaty™️, виробництва Pfizer Manufacturing Belgium під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Це вже третя вакцина, реєстрація якої почалася на території України. Наразі на реєстрації знаходяться вакцини проти COVID-19 від Oxford/AstraZeneca та Sinovac. Команда Міністерства охорони здоров’я України докладає максимум зусиль, аби українці якнайшвидше отримали доступ до кращих європейських вакцин», — повідомив міністр охорони здоров’я України М. Степанов.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua