вебінар
5 липня 2024

Вебінар для лікарів «Втрата і горювання»

Центр громадського здоров’я МОЗ України запрошує працівників центрів контролю та профілактики хвороб, відповідальних за психічне здоровʼя, та всіх охочих узяти участь у вебінарі «Втрата і горювання».

Онлайн-зустріч відбудеться в понеділок 8 липня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на платформі Zoom за посиланням.

Meeting ID: 260 195 9584

Passcode: 364434

Війна часто пов’язана з втратами, зокрема, близьких людей. Це може бути також через обставини, не пов’язані з війною, такі як зникнення безвісти або втрата контакту через перебування людини в полоні. Після втрати когось або чогось важливого починається горювання, яке, зазвичай, супроводжується непростими переживаннями. Утім, важливо памʼятати, що це природний процес, спрямований на адаптацію до нової реальності, в якій людина має продовжувати жити після втрати.

На вебінарі висвітлюватимуться такі аспекти:

  • концепція горювання;
  • окреслення різниці між «нормальним» та «патологічним горюванням»;
  • невизначена втрата;
  • допомога особам, що переживають втрату та невизначену втрату.

Формат заходу передбачає доповідь і час для запитань та коментарів учасників вебінару.

Спікерка — Ірина Лещук — психіатриня, лікарка-психотерапевтка, аспірантка кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ведуча груп підтримки для осіб, які переживають втрату близької людини.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua