домашні візити
2 квітня 2024

Турбота з народження вдома: універсально-прогресивна модель домашніх візитів

Запрошуємо сімейних лікарів, педіатрів та медичних братів і сестер взяти участь у національній конференції «Турбота з народження вдома: універсально-прогресивна модель домашніх візитів».

Коли: 11–12 квітня 2024 р.

Де: в гібридному форматі (офлайн у м. Київ та онлайн).

Під час заходу обговоримо досягнення програми домашніх візитів «Турбота з народження вдома» та бачення моделі охорони здоров’я дітей віком від 0 до 3 років, також зміни до Порядку надання первинної медичної допомоги.

Для участі слід зареєструватися за посиланням

Дедлайн реєстрації: 5 квітня 2024 р.

Програма «Турбота з народження вдома» передбачає впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів. Кожна родина із дітьми віком від 0 до 3 років зможе отримати медико-соціальну допомогу на первинній ланці вдома. Крім того, кількість візитів регулюватиметься залежно від потреби родини в додатковій підтримці.

Програма «Турбота від народження вдома» реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством охорони здоров’я України за фінансової підтримки урядів Іспанії та Японії, Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW та Citi. Вже 170 центрів первинної медико-санітарної допомоги із 12 областей України приєдналися до впровадження програми в пілотному режимі.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua