вебінар
29 березня 2024

Депресія у дітей: причини, наслідки та способи запобігання

Центр громадського здоров’я запрошує фахівців центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ), відповідальних за психічне здоровʼя, та всіх охочих узяти участь у вебінарі «Депресія у дітей: причини, наслідки та способи запобігання».

Зустріч відбудеться 1 квітня з 11:00 до 12:30 за посиланням. Формат заходу передбачає доповідь, а також час для запитань і відповідей.

Зокрема, на вебінарі будуть висвітлені такі аспекти:

  • вікові особливості депресії та фактори, які її зумовлюють;
  • як батькам виявити депресію у своїх дітей;
  • як підтримувати дитину з депресією;
  • як запобігти депресії у дітей.

СпікеркаНаталія Масяк, керівниця клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру, керівниця центру психологічної експертизи, членкиня правління Фонду «Голоси дітей».

Щоб узяти участь та отримати доступ до матеріалів за підсумками вебінару, слід заповнити реєстраційну форму за посиланням. У ній ви можете поставити запитання спікерці.

Захід підготовлено в рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua