вебінар
20 березня 2024

Телереабілітація: як інтегрувати сучасні цифрові рішення у роботу медичного закладу

За даними Національної служби здоровʼя України у 2023 р. в рамках Програми медичних гарантій за пакетами послуг реабілітаційної допомоги понад 300 тис. пацієнтів отримали послуги з реабілітації.

Одним з ефективних напрямів, який сьогодні набирає обертів в Україні, є телереабілітація — спосіб надання реабілітаційної допомоги цифровими засобами в дистанційний спосіб.

Запрошуємо медичних працівників та, зокрема, фахівців з реабілітації долучитися до вебінару «Телереабілітація: як інтегрувати сучасні цифрові рішення у роботу медичного закладу».

На вебінарі ми поговоримо про таке:

  • що таке телереабілітація;
  • які телемедичні рішення наразі інтегровані в медичні заклади України;
  • реабілітаційну ігрову систему RGS та як її адаптувати;
  • досвід та клінічні випадки застосування телереабілітації у відновленні дорослих пацієнтів та дітей у медичному закладі та поза його межами;
  • поширені запитання та відповіді.

Дата та час вебінару: 27 березня, 16:00 год.

Доповідачі:

Анна Тоцька — ерготерапевт відділення фізичної та реабілітаційної медицини  КНП «Міська клінічна лікарня № 4» Дніпровської міської ради;

Лариса Виходченко — завідувач відділення фізичної та реабілітаційної медицини КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради.

Трансляція відбудеться на:

платформі Zoom (за реєстрацією);

YouTube-каналі eHealth — Україна.

Залишайте свої запитання в реєстраційній формі, аби саме ваше питання увійшло до вебінару!

Під час блоку «запитання-відповіді» перевага надаватиметься учасникам, які переглядатимуть ефір на платформі Zoom. Запис вебінару буде доступний на платформі YouTube.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами ДП «Електронне здоров’я»