вебінар
15 березня 2024

Вебінар «Професійне вигорання медичних працівників. Протидія та збереження власного ресурсу»

Центр громадського здоров’я МОЗ України запрошує працівників центрів контролю та профілактики хвороб, відповідальних за психічне здоровʼя, та всіх охочих взяти участь у вебінарі «Професійне вигорання медичних працівників. Протидія та збереження власного ресурсу».

Коли

Зустріч відбудеться 18 березня з 11:00 до 13:00 за посиланням. Формат заходу передбачає доповідь і час для ваших запитань.

Про що говоритимуть

Зокрема, на вебінарі будуть висвітлені такі аспекти:

  • поширеність професійного вигорання серед медичних працівників;
  • внутрішні та зовнішні причини розвитку професійного вигорання;
  • етапи професійного життя і професійного вигорання;
  • управлінські рішення для профілактики вигорання працівників;
  • турбота про власне фізичне та психічне благополуччя.

Спікерка

Олена Козлова, кандидатка медичних наук, дитяча гематологиня, медична директорка Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Для активної участі у вебінарі заповніть реєстраційну форму за посиланням. У ній ви можете поставити запитання, які будуть передані лекторці, або залишити побажання для організаторів заходу.

Захід підготовлено в рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua