Global Medical Knowledge Alliance
16 січня 2024

ГО GMKA запускає новий проєкт про медичну освіту та запрошує на перший вебінар 18.01.2024 р.

Громадська організація (ГО) «Global Medical Knowledge Alliance» (GMKA) запускає новий проєкт про медичну освіту.

Першу онлайн-подію заплановано на 18 січня 2024 р.

У рамках нового проєкту українські та зарубіжні експерти у галузі охорони здоров’я розповідатимуть про підготовку медичних кадрів в Україні та світі, переваги та недоліки української системи, а також виклики, які стоять перед закладами освіти та управлінцями, відповідальними за професійний розвиток майбутніх лікарів.

З якими проблемами стикаються молоді випускники медичних закладів вищої освіти та інтерни під час вибору спеціалізації? Які переваги має український медичний диплом і що нам слід запозичити від західних країн? Відповіді на ці та багато інших цікавих питань можна буде почути під час онлайн-зустрічей «МедОсвіта: шлях до змін».

Перший вебінар на тему «Освіта, якої у вас не було, але ви про це не знали» відбудеться 18 січня 2024 р. (четвер) о 19:00 (київський час).

Протягом 1,5 год учасники дізнаватимуться про те, які зміни в українській медичній освіті вкрай необхідні, яка освіта цінується у медичному світі і на які критерії потрібно звертати увагу при її виборі.

Лектор: Олександр Лінчевський — військовий хірург, головний медичний директор клініки «Добробут», заступник міністра охорони здоров’я України 2016–2019 рр. У МОЗ доктор Лінчевський працював, зокрема, над реформами медичної освіти в Україні. З початку війни в Україні О. Лінчевський активно займається розвитком тактичної медицини і безпосередньо залучений до надання хірургічної допомоги українським військовим.

Реєстраційна форма — за посиланням.

Участь у вебінарі безкоштовна. Кількість місць необмежена.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»
за матеріалами gmka.org, t.me/academy_NSZU