конгрес
20 вересня 2023

Перший всеукраїнський конгрес з фізичної терапії

29–30 вересня в місті Івано-Франківськ відбудеться Перший всеукраїнський конгрес з фізичної терапії. Ресурси, здобутки та потенціал в умовах війни.

Мета конгресу — дати унікальну можливість фізичним терапевтам зустрітися з національними та іноземними експертами й колегами, обмінятися думками щодо потреб, можливостей, здобутків, а також досвідом і ідеями, а також обговорити їх вплив на удосконалення системи реабілітації під час війни.

Подробиці

У межах заходу обговорюватимуться питання фізичної терапії травм війни, сучасні підходи нейрореабілітації, особливості фізичної терапії у педіатрії, формальна та неформальна освіта фізичних терапевтів, місце фізичної терапії в мультидисциплінарній реабілітаційній команді та актуальні питання розвитку фізичної терапії в реаліях повномасштабної війни.

Серед спікерів — українські та зарубіжні спеціалісти, з детальним переліком можна ознайомитися на сайті конгресу

Фізичні терапевти — ядро реабілітації. Вони мають неабияке значення в процесі надання якісної, вчасної, етичної, відповідальної та доказово-інформованої практики фізичної терапії в процесі реабілітації, тим більше під час війни.

Конгрес проводиться ГО «Всеукраїнське обʼєднання фізичних терапевтів» у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської з розбудови ефективної системи реабілітації та в рамках проєкту «Реабілітація травм війни в Україні», який реалізується Благодійним фондом «Пацієнти України» за підтримки Швейцарії, Європейського Союзу, Nova Ukraine. Усі заходи ініціативи також підтримуються Міністерством охорони здоровʼя України, Національною службою здоровʼя України, Міністерством соціальної політики України, Офісом Президента України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбарʼєрності.

Партнери заходу

Protez Hub, Міжнародний комітет Червоного Хреста, Physiopedia, Humanity and Inclusion, ГО «Українське товариство терапії мови і мовлення», ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», ГО «Українське товариство ерготерапевтів», Інститут вертебрології та реабілітації, Івано-Франківська обласна державна адміністрація та Івано-Франківська обласна клінічна лікарня, яка є одним з передових закладів реабілітації та фізичної терапії в Україні.

Подробиці і реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua