БПР
23 березня 2023

Представників медичної спільноти запрошують до обговорення змін у системі БПР

У березні 2023 р. на громадське обговорення винесено проєкт Постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725» (далі — Постанова) — одного з ключових документів, що регулює питання безперервного професійного розвитку (БПР) серед медичної спільноти.

Ця Постанова передбачає внесення низки змін у систему БПР. Зокрема, пропонується доповнити перелік професіоналів, на яких поширюватимуться вимоги Положення про систему БПР, формулювання вимог щодо функціонування електронної системи БПР, а також перелік заходів БПР, за участь в яких нараховуються бали.

Для обговорення цих та інших змін, що передбачаються Постановою, запрошуємо представників медичної спільноти — лікарів, медичних сестер та братів, фармацевтів та інших працівників сфери охорони здоров’я — на онлайн-зустріч із командою Міністерства охорони здоров’я.

Зустріч відбудеться 27 березня о 14:00 онлайн у форматі вебінару для зареєстрованих учасників на платформі Zoom з трансляцією на YouTube МОЗ України.

Зареєструватися на онлайн-вебінар у Zoom можна за посиланням (кількість учасників обмежена — одночасно можуть  підключитися максимум 500 осіб, решта охочих зможуть переглядати захід в трансляції на YouTube-сторінці МОЗ України). За цим же посиланням можна залишити і запитання до спікера та/або МОЗ України.

Переглянути онлайн-вебінар на YouTube можна за посиланням.

За необхідності отримання додаткової інформації щодо заходу просимо звертатися за електронною адресою: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»