Конференція відбудеться за адресою: Київ, вул. Майбороди, 8 (Мануїльського, 8), велика конференційна зала. Початок реєстрації 26.10.2011 р. о 8:30. Відкриття конференції — 26.10.2011 о 9.30.
До участі у конференції запрошуються наукові працівники та лікарі, які працюють у галузі психіатрії та психотерапії, психосоматики, медичної психології, перинатальної психології, перинаталогії, педіатрії, акушерства, сімейної медицини, реабілітології, соціальної роботи, організації охорони здоров’я.
Питання, які будуть обговорюватися на конференції:
1. Теоретичні та методичні й органiзацiйнi питання перинатальної психосоматики, психіатрії та психотерапії та забезпечення оптимальних умов щодо нормального психосоціального розвитку та охорони психічного здоров’я дітей.
2. Комплексні критерії оцінки і система моніторингу психічного здоров’я жінок, які планують вагітність, жінок у період вагітності та після пологів, і матерів із дітьми.
3. Охорона психічного здоров’я плода і новонародженого.
4. Сучасні підходи раннього психотерапевтичного втручання у дiадi мати-дитина та родина-дитина.
5. Питання фасилітації материнських та батьківських функцій та розвитку безпеки прихильності у дитини. Перинатальна прихильність, її порушення та корекція.
6. Питання діагностики психосоматичних і психічних розладів та порушень раннього розвитку у дітей від 0 до 3 років згідно з міжнародною класифікацією — DC: 0-3R.
7. Перспективи наукових досліджень у галузі психічного розвитку та психічних порушень з моменту запліднення до 3 років життя дитини за принципами доказової медицини.
8. Питання реорганiзацiї фахової освіти з перинатальної психіатрії, психосоматики та психотерапії, дитячої психіатрії раннього віку (від 0 до 3 років) для ciмейних лiкарiв, акушерів-гiнекологiв, педіатрів, дитячих психіатрів, дитячих неврологів, медичних психологів, середнього медичного персоналу та соціальних працівників, а також науковців, які працюють у цих галузях вітчизняної науки.
9. Питання ранньої діагностики та корекції психосоматичних розладів, психосоціального розвитку та пограничних психічних розладів у дітей. Методи профілактики, діагностики і терапії психосоматичної патології у жінок у період вагітності та після пологів.
10. Стратегії психологічного супроводу та психотерапії вагітності й пологів при психосоматичних, невротичних, депресивних і тривожних захворюваннях у вагітних.
11. Питання спеціалізованої допомоги вагітним з пограничною психічною патологією в умовах первинної медичної та акушерської допомоги.
12. Організаційні заходи щодо забезпечення спеціалізованої медико-психологічної допомоги вагітним та матерям з немовлятами з пограничними психічними та психосоматичними розладами.
Структура конференції, наукова програма: доповіді на пленарних засіданнях, дискусії за круглим столом, сателітні семінари, робочі засідання та стендові доповіді.
Тривалість виступів — на пленарних засіданнях — 15 хв.
У дискусіях — до 5 хв.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська
Технічне забезпечення: мультимедійний проектор
Зареєструватися можна на сайті www. ipag-kiev.org.ua або відправити зазначені матеріали на е-mail: [email protected]
З питань, пов’язаних із участю в конференції, звертайтеся до голови програмного комітету конференції, доктора медичних наук, головного наукового співробітника ДУ «ІПАГ НАМН України» Пушкарьової Тетяни Миколаївни:
E-mail: [email protected], тел.: +38 (044) 483-91-41; моб. тел. (067) 281-48-34, або до інформаційного відділу:
E-mail: [email protected]
Прес-служба «Українського медичного часопису»
© Fahrner78/Dreamstime.co/Dreamstock.ru